Dla firm

 

KAT-TENIS to imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia oraz organizacja spotkań biznesowych.

Nasze oferty dostosowane są do Państwa potrzeb, oczekiwań oraz profilu firmy – a wszystko to w połączeniu z aktywnym wypoczynkiem!

Gwarantujemy pełną satysfakcję i rewelacyjną rozrywkę!

Eventy firmowe

W pracy spędzamy ok. 40% naszego czasu. Dlatego tak ważne jest, abyśmy w środowisku zawodowym czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Spotkania firmowe, wigilie, andrzejki, pikniki, zjazdy pracownicze to wspaniałe okazje do polepszenia atmosfery panującej w firmie – służą integracji, której towarzyszy świetna zabawa. Z dala od firmy, bez stresu i codziennych obowiązków Wasi pracownicy będą mogli lepiej poznać się między sobą, a przy okazji odczuć, że firma dba o nich i rozumie jak ważna jest motywacja i dobra atmosfera w biurze.

Wyjazdy integracyjne

Jednodniowe imprezy lub spotkania to czasem za mało, żeby w pełni zintegrować kadrę i pracowników.

Organizujemy wyjazdy integracyjne, gdzie podczas kilkudniowego zgrupowania spędzicie czas na aktywnym wypoczynku oraz specjalnie przygotowanych animacjach, a podczas szkoleń nauczycie się nowych rzeczy jakże przydatnych w codziennej pracy!

Spotkania biznesowe

Czasem od jednego spotkania z Kontrahentami zależy przyszłość firmy.

Perfekcyjnie przygotowane spotkanie biznesowe w sprzyjającym otoczeniu może pomóc Ci podpisać najważniejsze kontrakty – ważne jest pierwsze wrażenie oraz estetyka w biznesie! Twój Klient / Kontrahent będzie pod dużym wrażeniem, a Wasze negocjacje przebiegać będą w miłej atmosferze!

Szkolenia

Trzonem każdej firmy są jej pracownicy. Zainwestuj w rozwój swojej firmy inwestując w swoich pracowników.

Przygotujemy dla Twojej firmy rewelacyjne szkolenia prowadzone przez profesjonalnych trenerów / szkoleniowców gwarantując Ci, że Twoi pracownicy zdobędą wiedzę ułatwiającą im pracę – będą tym samym bardziej efektywni, a Twoja firma tylko na tym zyska!